معرفی کلن چست|صندوق کلن|صندوق قبیله

معرفی کلن چست|صندوق کلن|صندوق قبیله

با سلام و درودی فراوان خدمت تک تک کاربران COFCC.IR

در این پست قراره که به معرفی Clan Cheat | کلن چست | صندوق کلن بپردازیم !

بالاخره گمان هایی که در مورد کلن و عضو های کلن میرفت به واقعیت تبدیل شد...

کلن چست دارای زمان خاصی هستش که در این زمان باید تمام بازی کن های کلن دست به دست هم داده و تعداد مشخصی از کینگ (تاج) مورد نیاز برای آنلاک این چست را تهیه کنند!

تعداد کاپ تهیه شده توسط هر بازیکن در پنل مجزایی قابل مشاهده هستند.

در تصویر جوایز یک کلن چست را مشاهده میکنید :

و همچنین در تصویر زیر افرادی که در تهیه چست کمک کرده اند :

جایزه بین بازیکن ها تقسیم میشود.

اطلاعات مربوط به جوایز و کارت ها در هر لول از چست :

در صورتی که شما کلن رو ترک کنی و حتی اگر برای باز شدن صندوق کمک کرده باشید پس از بازگشت شما , جایزه های صندوق به شما تعلق نمیگیرد.

اگر شما برای باز شدن صندوق تلاش و کمک نکنید هیچ جایزه ای به شما داده نمیشود ( افرادی که حتی 1 کینگ هم کمک کنند به آنها پاداش داده میشود )

صندوق دارای سطوحی میباشد که آخرین سطح آن 10 میباشد !

هر چه سطح صندوق بالاتر باشد جوایز آن نیز بهتر و بیشتر خواهد یود (که در تصویر بالا مشاهده کردید)

اگر به تازگی به سطح مورد نیاز برای ورود به کلن رسیدید و یا کلنی را ترک کرده و خواهان پیوستن به کلن جدیدی هستید بهترین زمان ورود دو هفته بعد از اول هر فصل میباشد !

با ارسال انتقادات و پیشنهادات خود ما را در بهبود عملکردمان یاری فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر عضو کانال ما در تلگرام شوید...

موفق باشید.

لینک ثابت
  1. سلام خسته نباشید جایزه این صندوق بین همه تقسیم میشه؟؟؟ یکسان؟؟؟ نفر اول چی پس؟ نباید یه فرقی با اون نفری که هیچ تاجی نگرفته باشه.. بعد تو این صندوق لیجندری هم هست؟

2. افرادی که اصلا کمک نکرده باشند هیچ جایزه ای به انها تعلق نمیگیرد ! اما هر کسی حتی اگر (1) کینگ هم برای باز شدن صندوق کمک کند جوایز شامل حال او نیز میشود ! کارت های موجود در صندوق کاملا متفاوت و تصادفی هستند !

3. الان که رو صندوق قبیله ما زده حاوی 200کارت،یعنی 200کارت گیر خودم میاد یا بین 50 نفر اعضا تقسیم میشه؟

4. به هر نفر 200 کارت هدیه داده میشه ! ممکنه 100 کارت بربر و 100 کارت مینیون باشه و ...

5. سلام... امروز کلن چستمون باز شد ولی برای من نیومد که بازش کنم... نفر 10تو کلنمونم.... اونجاکه تاج میگیری... چیکار کنم... چه دلیلی داشت

6. اگه چستو بعد از فرا رسیدن زمان باز نکنی اما تو کلن بمونی از بین میره یا هر وقت خواستی میتونی بازش کنی؟

7. باز کردنش دست خودتونه.

8. هر وقت که چست کلن رو تا آخر ببریم جایزه ش رو میتونیم بگیریم یا باید صبر کنیم اون مهلت چند روزه تموم بشه؟ و بعد ازینکه جایزه رو گرفتیم چست کلن بعدی فعال میشه یا ....؟

9. چست 10 لول داره ! اگه زودتر از زمان داده شده به لول 10 برسید باز میشه و اگه نتونید تا اون زمانی که داده صبر کنید و بعد قابل باز کردن میشه(بعد از اتمام وقت) , پس از دریافت مجددا قابلیت کلن چست فعال میشه ( البته هنوز مشخص نیست و میگن اول هر فصل)

10. سلام صندوق قبیله فقط برا یه بار هست یا بازم صندوق میزارن برا کلن الان که مال ما تموم شده صندوق دیگه ای نیس که دوباره شروع کنیم برا پر کردنش

11. بعد از اتمام زمان , و باز کردن صندوق - شش روز بعد مججدا در دسترس است.

12. سلام چطور میشه که تاج گرفت؟ با اتک زدن؟ کمک کردن و دست به دست هم دادن یعنی چه؟!؟

13. یعنی همتون باید اتک بزنید و تاج جمع کنید.

14. من هزارتا اتک گلوبال زدم بهم حتی یدونه تاج هم نداده ... کامل تر توضیح بده که چیکار کنم

15. اگر از اول که کلن چست شروع میشه داخل کلن باشید بهتون پاداش میده! داخل قسمت chest در کلن مشخصه.

16. سلام اگه نفر اول باشی جایزه بهتر میده یا نه ؟ اگه تاج ها خیلی زیاد باشه لجندری میده ؟

17. اقا یعنی اگه تعداد اعضا کلن هرچی کمتر باشه جایزه هرنفر از اعضای کلن بیشتر میشه؟

18. نخیر , این مسئله داخل آپدیت جدید ویرایش شد!

19. سلام. من هی اتک میزنم ولی بهم تاج نمیده برای صندوق کلن. تاجم تو نفراتی که برای صندوق تاج جمع کردن صفره. چطوری باس تاجو بیشتر کنم

20. با اتک زدن! شما احتمالا بعد از شروع شدن کلن چست وارد کلن شدید! صبر کنین و کلن چست بعدی تاج جمع کنید.

21. مثلا من صدتا تاج گرفتم...و یکی دیگه ده تا تاج گرفته...ایا این کارتا مساوی تقسیم‌میشه بین ما؟ مثلا اکه دویست کارت میده به هردومون صد تا میده؟ یا نسبت به تاجی که گرفتیم؟؟بع

22. هر کسی برای خودش تاج جمع میکنه! و تعداد تاج ها نفر اول دوم و سوم رو مشخص میکنه! تعداد کارت هایی که صندوق میده فرقی نداره اما اگه بیشتر کاپ جمع کرده باشی یحتملا شانس بیشتری برای دریافت کار های خوب داری.

23. سلام خسته نباشید من توی سه تا چست پشت سر هم کمک کردم ولی هیچی بهم نداده مشکل از چیه؟؟تا آخرر پر شده و رفته لول بعدی بدون این که چیزی بهم بده

ارسال نظر

نکته :
- نظرات شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده میشوند ! پس از ارسال مجدد نظرات خودداری نمایید.
- لطفا از زبان فارسی برای نظر دادن استفاده کنید
- نظرات شما باید کوتاه , مختصر و قابل فهم باشند !
- لطفا ابتدا نظرات سایر کاربران را برسی کرده و اگر پاسختان را نگرفتید نظر ارسال کنید.